MERAK EDİLENLER

Nanowall ile ilgili merak edilenler.

Kötü kokuları nasıl yok ediyor?
Havada bulunan oksijenin kötü kokuları yakma özelliği vardır. Eğer bu olmasaydı dünya yemek sigar vb. kokularla dolardı. Nanowall ortamda bulunan fazla nemi içerisine alırken nemde bulunan oksijeni de almış olur. İçerisinde ki oksijenle kötü kokuları buluşturduğunda ise tıpkı doğadaki tepkime gibi kötü kokular yanarak yok olur. Kokunun özgül ağırlığı olmadığı için her hangi bir şekilde tortu veya atık oluşmaz.

Nanowall’ın ömrü ne kadar?
Nanowall ortamda ki fazla nemi alır ve nem seviyesi düştüğünde ortama geri verir. Bu özelliğiyle tıpkı akciğerleriniz gibi çalışır. Sürekli nefes alır gibi nemi alıp vermesinden kaynaklı depolama yapma- maktadır. Bu da doyma noktasını ortadan kaldırmakta ve ürünü ömürsüz bir hale getirmektedir.

Astım, alerji vb. gibi hastalıkları nasıl yok ediyor?
İnsan sağlığı için kapalı mekanlarda nem oranında minimum %40, maksimum %70 dir. %70 üzerine çıkan nem oranları bakterilerin maytların ve küflerin oluşumuna ortam sağlar. Bakteri, küf ve tozun bulunduğu ortamlarda alerji, astım, romatizma gibi hastalıklar kaçınılmaz bir son olur. %40‘ın altına düştüğü ortamlarda ise solunum yolları zarar görür. Nanowall bu nem dengesini sağlayarak hastalıkların oluşumuna engel olur.

Üzeri boyanbilir mi?
Nanowall özelliklerini yerine getirebilmek için gözeneklere ihtiyaç duyar, boyama işlemi bu gözenekleri kapatabilir ve böylelikle sahip olduğu etkileri tam olarak yerine getiremez. Bu nedenle boyanmamasını tavsiye ediyoruz.

Silindiğinde renginde bozulma olur mu?
Temizlik işlemlerinde renginde herhangi bir bozulma olmaz.

Ürün modeline göre etkileri değişiyor mu?
Nanowall ürünlerinin bütünü aynı özelliklere sahiptir.

Mekân içerisinde her yere uygulanabiliyor mu?
Duvarlara ve tavana uygulanabiliyor fakat zeminde uygulanmamaktadır.