ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Nanowall'un Ozellikleri

Ortama yayılan kötü kokuları yok etme özelliğine sahiptir. Sigara kokusu, sigara dumanı evcil hayvanların yaymış olduğu kokular, yemek kokuları, banyolarda ve ayakkabı dolaplarında oluşan kötü kokuları yok etme özelliğine sahiptir.

Bakteri ve küf oluşumunu ortadan kaldırmaktadır. Mekanlarda bulunan nem seviyesi arttığın- da (%70 üzerinde) nemi alıyor, nem seviyesi düştüğünde (%40 e altına) ise almış olduğu nemi salarak mekânın nem dengesini oluşturuyor. Mekanlarda yaratmış olduğu nem dengesinden ötürü bakteri ve küf oluşumunu ortadan kaldırmış oluyor.

İnsan sağlığı açısından %70 üstü ve %40 altı nem solunumu solunum yolu rahatsızlıklarına neden olmaktadır. Nem kontrolü sayesinde mekânda oluşan hava astım, alerji, sinüzit, öksürük gibi solunum yolu rahatsızlıklarını ortadan kaldırıyor. Nanowall havada ki nemi dengeleyerek size sağlıklı bir mekân oluşturmaktadır.

Nanowall yanmaz özelliğiyle yangının diğer bölümlere ulaşmasını engeller aynı zamanda zehirli gazları içerisine hapsederek içerde bulan kişiye kaçma şansı tanır.

Nanowall, içerisinde hiçbir kimyasal barındırmadığı gibi ortamdaki kimyasal gazların tamını emerek yok etme özelliğine sahiptir.

Mekanların tamamını ölçüsüne göre 3/1 ölçeğinde uygulanması yeterli gelmektedir. Yani kısaca söylemek gerekirse ona tek duvar yeter.

Nanowall tamamen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. Sahip olduğu özellikleri yaparken hiçbir enerjiye ihtiyaç duymayan ve hiçbir şekilde çevreye gaz salınımında bulunmayan çevre dostu bir üründür.